Apranga ir papuošalai – kaip sukurti vientisą įvaizdį?

Papuošalai iš tauriųjų metalų – neatsiejama kiekvienos moters stiliaus dalis. Kartais atrodo, jog papuošalas tai tik maža detalė, kurią dėvime net nepagalvodami, kad derėtų atsižvelgti į papuošalų su apranga suderinamumą – tik taip sukursite vientisą stiliaus įvaizdį. Straipsnyje dalinamės keliomis grožio paslaptimis, kurios padės visuomet atrodyti stilingai ir elegantiškai.

Ko gero, derėtų pradėti nuo to, kad papuošalų pasirinkimui labai svarbus amžius. Taip, perskaitėte teisingai – skirtingo amžiaus moterims derėtų atsivželgti į savo amžių ir tinkamai pasirinkti papuošalus. Jaunystėje itin tinka įvaizdžių ryškumas – įvairūs ekscentriški, ryškūs aksesurarai, o vyresnio amžiaus moterims vertėtų rinktis klasikinius, elegantiškus ir santūrius aksesuarus.

Jeigu esate jauna mergina, bet norite atrodyti itin santūriai – puikus pasirinkimas galėtų būti auksiniai auskarai pvz., su smulkiais akmenukų įdėklais. Tai puikiai prabrėžtų moters jaunystę ir švelnius veido bruožus. Vyresniame amžiuje galima rinktis ir masyvesnius auskarus.

Jei auskarų nenešiojate, bet vis tiek svajojate apie kažką auksinio – auksiniai pakabukai puikus pasirinkimas. Minimalaus stiliaus, puikiai suderinami su kasdiene apranga, taip pat elegantiškai išryškina jaunatvišką dekoltė zoną.

Visuomet prisiminkite, kad teisingai parinkti aksesuarai – tai kone 80% stiliaus sėkmės. Būtent šie maži stiliaus akcentai gali radikaliai paveikti įvaizdį. Ryškios detalės pavers jį provokuojančiu, subtilūs auksiniai auskarai suteiks moteriškumo, o dideli aksesuarai įkvėps prabangos. Jeigu nežinote kur ieškoti kokybiškų, modernių auksinių papuošalų, apsilankykite www.modernijuvelyrika.lt. Čia tikrai atrasite savo svajonių papuošalą!

Kiti autoriaus straipsniai

Panašūs str

Paskutiniai straipsniai

Ar žinote, kodėl auksas toks vertingas?

Juvelyriniai dirbiniai - puiki dovana moteriai bet kokia proga. Viena labiausiai vertinamų - aukso dirbiniai, kurie niekada neišeina iš mados ir yra gero stiliaus...

Sidabras ar auksas – ką pasirinkti?

Kai ieškoma universalių papuošalų, kuriuos galėtų segėti kiekvieną dieną, dažniausiu pasirinkimu tampa auskarai ar kaklo papuošalai, kurių šiandien galime rasti labai įvairių. Renkantis aksesuarus gana dažnai...

Kokių formų pakabukai – populiariausi?

Pakabukai yra viena iš aksesuaro dalių, kuri ne tik gali praturtinti stilių, bet ir turėti individualią reikšmę tam žmogui, kuris jį nešioja. Visgi pakabukai...