greitieji kreditai geriausiomis sąlygomis!

Greitieji kreditai internetu yra bene populiariausia skolinimosi forma šiuo metu. Anksčiau žmonės skolindavosi iš artimųjų ar draugų. Ko gero sunki finansinė padėtis yra užklupusi ne viena Lietuvos gyventoją, todėl prireikus skubios finansinės pagalbos dažnas žmogus kreipiasi į greitųjų kreditų bendroves. Greitųjų kreditų bendrovės jau kurį laiką teikia vartojimo kreditus itin geromis sąlygomis, lyginant kelerių metų laikotarpį. Nebėra tokių kosminių palūkanų kurios tiesiog smaukdavo paprastą žmogų. Greitieji kreditai šiuo metu suteikiami ne tik greitųjų kreditų bendrovėse, bet ir jau gan seniai išpopuliarėjusiose sutelktinio finansavimo platformose. Greitieji kreditai vis dažniau reikalingi žmonėms kurie turi senų įsiskolinimų ir nori naujomis paskolomis padengti senus įsiskolinimus kuriuos vis sunkiau sekasi gražinti. Dar kitaip tai vadinama paskolų refinansavimu. Bene didžioji dalis žmonių, kuriems reikalingi greitieji kreditai, panaudoja naujus kreditus, kad gražintų senus įsiskolinimus. Tai tikriausiai yra viena populiariausių priežasčių kodėl žmonės ima paskolas.

Greitieji kreditai bedarbiams ir įsiskolinusiems

Greitieji kreditai bedarbiams ir įsiskolinusiems šiuo metu sunkiai suteikiami. Pirmiausia, pradėkime nuo to, jog jokia vartojimo kreditus teikianti bendrovė neturi teisės suteikti jokių kreditų bedarbiams asmenims. Tokių paskolų išdavimą griežtai draudžia Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymas. Taigi joks asmuo, kuris kas mėnesį negauna tvarių pajamų, negali gauti visiškai jokios paskolos. Kiek kitokia situacija su įsiskolinusiais asmenimis. Įsiskolinę asmenys, tai žmonės kurie turi gan brangių finansinių įsipareigojimų. Tai gali būti greitieji kreditai, prekės pirktos lizingo būdu ir t.t. Esmė tokia, kad tokie asmenys turi galimybę refinansuoti savo įsipareigojimus. Paprasčiau kalbant, asmuo gali pateikti paraišką savo įsispareigojimų refinansavimui, tokiu būdu asmeniui bus apmokėti visi įsiskolinimai ir jam liks mokėti tik vieną paskolą. Ko gero refinansavimo paskola ženkliai sumažintų dabartinius įsipareigojimus žmogui, kad tokiu būdu netgi pagerėtų jo mokumo reitingas. Kitaip sakant, refinansavimas – tai nauja, pigesnė paskola su kuria yra padengiami seni įsiskolinimai. Dažniausi įsiskolinimai – greitieji kreditai, paskolos automobiliui, lizingo sutartys ir t.t. Žinoma, asmuo, norintis refinansuoti savo įsiskolinimus, privalo atitikti visus kreditoriaus mokumo patikrinimo reikalavimus.

Kaip su greitaisiais kreditais išsisukti lengviau?

Tam, kad išleistumėte kuo mažesnę pinigų sumą mokant palūkanas už greitąjį kreditą, pirmiausia reikia detaliai analizuoti pasiūlymus. Dabar yra toks metas kai nemažai bendrovių bando lupikauti nustatant užslėptus mokesčius. Tai ypač pasireiškia tuomet, kai pateikiami pasiūlymai su mažomis palūkanomis. Dažnai būna taip, kad bendra mokama suma yra gerokai didesnė nei klientas galvoja.

Greitieji kreditai didelėmis palūkanomis negali būti suteikiami

Vis dėlto reikėtų žinoti, kad tam tikrus įstatymus apeiti yra paprasta. Pavyzdžiui, vartojimo kredito įstatyme apibrėžta kiek galima prašyti palūkanų. Tai reiškia, kad yra nustatyta maksimali palūkanų norma, kurios gali prašyti paskolos teikėjas. Bet, ar žinote kaip toks draudimas apeinamas? Paprasčiausiai, kreditorius nurodo, jog yra taikomi administravimo mokesčiai. Nustebite sužinoję, kad kai kurie sumoka vos ne dvigubas palūkanas, nuo pasiūlymu pateikimo pradžios. Kai pateikiama galutinė paskolos kaina, turite matyti aiškų procentą, kuris parodo kiek sumokamas bendra kaina su palūkanomis ir kitais mokesčiai sudarys gautos paskolos sumos.

Naivus tikėtis, kad dabar žmonės skolinasi atsakingiau. Dabar kaip tik daugelis yra apimti panikos ir desperatiškai ieško išeičių netekus darbo. Jokia čia paslaptis, kad greitieji kreditai kai kuriems tapo išeitimi šiuo sunkiu laikotarpiu. Bet, turite būti budrūs, nes būtent tokia padėtimi gali pasinaudoti lupikaujantys kredito teikėjai.

Norint nepermokėti, geriausia būtų kreiptis į populiariausius paskolų teikėjus arba sutelktinio finansavimo sistemas. Tokiose vietos veikia legaliai, joms išduotos licencijos. Aišku, dėl esamos padėties kai kurie kredito teikėjai aiškiai nurodo, kad kreditų išdavimo sąlygos šiek tiek sugriežtėjo.

Dabar atidžiau vertinamos klientų pajamos. Taip pat matoma, kad yra išaugusi palūkanų norma. Aišku, j neviršija leidžiamų ribų. Tie, kurie galvoje, kad jie pagal taisykles gali gauti paskolas, turėtų sunerimti. Būtent neaiškios finansinė reputacijos žmonėms kreditoriai dabar rečiau išduoda paskolas.

Grietieji kreditai jokiais būdais neišduodami jeigu netekote pajamų šaltinio. Būtent pandemijos dėka jo neteko daug žmonių. Tad, natūralu, kad atsirado didžiulis paskolų paraiškų skaičiaus augimas, o tai neramina tiek pačius paskolų teikėjus, tiek ir priežiūros institucijas.

Atnaujinta: 2020-09-15

Kiti autoriaus straipsniai

Panašūs str

Paskutiniai straipsniai

Skusti plaukelius namuose ar apsilankyti depiliacijos salone?

Šiuolaikinė pramonės plėtra kviečia nepageidaujamiems plaukams šalinti pasitelkti aparatinės kosmetologijos pasiekimus – lazeriu ar elektroepiliacija. Elektroepiliaciją Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose rekomenduojama atlikti tik...

Kaip sukurti minimalistinį namų interjerą?

Minimalistinis stilius buvo sukurtas XX a. Tuo metu augo pramonė, atsirado naujų technologijų, keitėsi žmogaus mąstymas. Žmonės siekė atsikratyti visko, kas nereikalinga, tai atsispindėjo...

Kamado Bono Media grilis (dar žinomas kaip kamado rūkykla, kamado orkaitė arba kamado viryklė) yra tradicinė japoniška anglimis arba malkomis kūrenama viryklė. Keramikinė kamado...