Kaip išsirinkti tinkamus roletus?

Roletai langams – funkcionalus ir dekoratyvus. Tai vienas populiariausių langų dengimo būdų. Roletai labiau naudojami dengti langams kai namų interjeras labiau modernaus stiliaus. Jie kabinami tiek prie lango, tiek prie sienos. Tai yra nebrangus būdas uždengti savo langus.

Kaip išsirinkti tinkamus roletus? Dažniausiai patariama roletus rinktis pagal lango ir palangės formą bei spalvas. Ritinio žaliuzės gali būti vadinamos moderniausia langų dekoracijų forma. Roletai yra specialiai apdorotas audinys, kuris yra sukabintas ant horizontalaus ritinio, kuris montuojasi virš lango. Specialus mechanizmas leidžia atidaryti ir uždaryti ritinius ir pritvirtinti juos bet kuriame aukštyje.

Svarbiausia, kad roletai būtų pasirinkti ne tik grožio, bet ir dėl savo funkcionalumo. Tai gana veiksminga saulės apsauga. Roletais yra labai lengva rūpintis ir jie jums tarnaus ilgą laiką. Roletų pasirinkimas, tai vienas ir elementariausių dizaino pasirinkimų.

Renkantis roletus, turite atsižvelgti į langų proporcijas. Jie turėtų būti ilgesni nei jūsų langas. Taip pat atkreipkite dėmesį į plotį. Norėdami kad roletai visiškai atliktų savo apsaugos nuo saulės funkciją saulės šviesa neturėtų patekti į kraštus. Tad turėtumėte prieš perkant gerai žinoti matmenis, kuriu jums reikės, tinkamam lango uždengimui.

Šiuo metu rinkoje yra daug įvairių spalvų ir raštų roletų. Tad tai puiki galimybė viską suderinti prie jūsų esamo namų interjero. Roletai gaminami iš gerų audinių, kurių kokybė jus tikrai gali nustebinti, kaip ir tarnavimo laikotarpis. Roletai yra apsaugoti nuo saulės, tad galite būti ramus dėl galimo išblukimo.

Dėl didelio roletų pasirinkimo, gali atrodyti sunku išsirinkti jums tinkamas, tačiau pasikonsultavę su specialistais ar interjero dizaineriais, gavę daugiau informacijos, galite rasti jūsų langams geriausią variantą.

Kiti autoriaus straipsniai

Panašūs str

Paskutiniai straipsniai

Skusti plaukelius namuose ar apsilankyti depiliacijos salone?

Šiuolaikinė pramonės plėtra kviečia nepageidaujamiems plaukams šalinti pasitelkti aparatinės kosmetologijos pasiekimus – lazeriu ar elektroepiliacija. Elektroepiliaciją Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose rekomenduojama atlikti tik...

Kaip sukurti minimalistinį namų interjerą?

Minimalistinis stilius buvo sukurtas XX a. Tuo metu augo pramonė, atsirado naujų technologijų, keitėsi žmogaus mąstymas. Žmonės siekė atsikratyti visko, kas nereikalinga, tai atsispindėjo...

Kamado Bono Media grilis (dar žinomas kaip kamado rūkykla, kamado orkaitė arba kamado viryklė) yra tradicinė japoniška anglimis arba malkomis kūrenama viryklė. Keramikinė kamado...