Kaip išsirinkti tobulą vestuvinę suknelę?

Kiekviena mergaitė nuo vaikystės svajoja apie tobulas vestuves, gražią vestuvinę suknelę bei puikią šventę. Be jokios abejonės, kiekvienos vestuvės yra rengiamos pagal tam tikrą jaunikių skonį bei pageidavimus.

Vieni pageidauja surengti labiau tradicinę šventę, kitiems labiau prie širdies yra apmąstyti ekstravagantiškus, modernius variantus.

Taigi, šiame straipsnyje aptarsime vieną iš svarbiausių detalių vestuvėms – tai yra vestuvinės suknelės bei pateiksime kelis patarimus kaip išsirinkti tobulą suknelę savo vestuvėms.

Paprastumas ir tradicinės formos

Raktinis žodis pastaruoju metu yra paprastumas ir lengvos formos, bent jau taip mano dizaineriai. Ilgą laiką tradicija būdavo per savo vestuvių dieną apsirengti kaip įmanoma prašmatniau ir prabangiau, sužavint tiek save, tiek aplinkinius.

Galbūt tai kiek susiję su šiuo metu išgyvenamomis pasaulinėmis, o galbūt viskas tiesiog eina ciklu, kadangi dabartinės mados pasirodo yra visiška priešingybė įprastoms tradicijoms. Tikrai neprašausite su paprasta balta suknele ir tradicinėmis formomis.

Kaip išsiskirti iš kitų?

Kitas, galbūt kiek neįprastas suknelės pasirinkimas galėtų būti variantas turintis suknelę su ilgomis rankovėmis. Taip, suknelė-kombinezonas yra realus dalykas kuris pastaruoju metu vis labiau populiarėja jaunavedžių tarpe.

Galima sakyti, jog toks variantas yra toms, kurios tikrai nebijo būti drąsios ir norėtų išsiskirti iš minios per vieną svarbiausių savo dienų. Be to, galima sakyti, jog tai kartu yra ir pakankamai praktiškas variantas, kadangi tokią suknelę būtų galima nešioti net per kelias šventes kur bus dalyvaujama.

Dėmesys detalėms – ilgos ir pūstos rankovės

Galbūt galvojate, jog prieštaraujame patys sau kalbėdami apie paprastas minimalistines formas pirmoje dalyje, na o dabar minime ir tai, jog maksimalizmas taip pat yra madingas tuo pačiu. Tai kaip čia suprasti?

Esmė – detalėse. Nors paprastos formos bendrame vaizde būtent ir yra paskutinis 2021 metų mados šauksmas, tai nereiškia, jog negalite ant savo suknelės turėti išties ekstravagantiškų ir puošnių detalių.

Ilgos ir pūstos rankovės, gėlės su 3D formos ornamentais – tik keletas dalykų kurie puikiai tiks ant jūsų minimalistinio pobūdžio suknelės.

Ar pūstos vestuvinės suknelės vis dar madingos?

Galiausiai vertėtų paminėti ir siauras bei aptemptas linijas. Baigėsi tie laikai, kuomet madingos vestuvinės suknelės turėdavo pūstus sijonus kelis kartus didesnius už likusią jos dalį. Pastaruoju metu yra pastebimas 90-jų stiliaus atgarsis, kur kas didesniame paprastumo lygmenyje.

Taigi, paprasta ir aptempta suknelė yra svarbi ne tik savo populiarumu dabar, tačiau ir tuo, jog ji nuotakai suteikia galimybę susikurti tokį variantą, kurio ji labiausiai pageidauja.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme 2021 metų vestuvinių suknelių mados tendencijas. Galima sakyti, jog šiais metais tikrai dominuoja paprastumas ir laisvė, tačiau tuo pačiu nevengia drąsių ir puošnių detalių.

Paruošta pagal vestuviupartneris.lt informaciją.

Kiti autoriaus straipsniai

Panašūs str

Paskutiniai straipsniai

Darbas Danijoje – ar sunku prie jo priprasti?

Galima pastebėti, jog vis daugiau žmonių traukia sezoninis darbas užsienyje. Kai kuriais atvejais sąlygos svetur taip tenkina, jog pasiliekama ten ir ilgesnį laiką, o...

Darbas Danijoje – kokių jų galima rasti?

Darbas Danijoje yra vienas dažniausių norinčiųjų užsidirbti pasirinkimas. Ši šalis traukia ne tik tuos, kurie svarsto apie sezoninį darbą vasaros metu, bet ir norinčius...

Finansų valdymo pagrindai

Finansai apima ekonominės veiklos vertinimą, atskleidimą ir valdymą ir yra labai svarbūs sėkmingam ir efektyviam firmų ir rinkų veikimui. Įmonių steigimui - tai vienas...