Kaip išsirinkti žaliuzes?

Žaliuzės yra puiki alternatyva užuolaidoms: joms nereikia ypatingos priežiūros, jos apsaugo kambarį nuo ryškios saulės šviesos ir nepažįstamų žmonių akių. Svarbu suprasti žaliuzių modelių privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte lengvai pasirinkti geriausią variantą sau.

Langų dekoravimas yra svarbi bendro individualaus kambario ir viso buto dizaino dalis. Pastaruoju metu sunkias užuolaidas ir nesuskaičiuojamą kiekį tiulio pakeitė įvairių tipų, spalvų ir tekstūrų šviesios žaliuzės. Jos yra daug praktiškesnės ir patogesnės nei langų dekoravimo audinio elementai, jas prižiūrėti yra daug paprasčiau.

Kaip išsirinkti, kad nebūtų gaila išleistų pinigų?

Visų pirma, turite atsižvelgti į savo namų stilių ir dizainą. Žaliuzių tipas taip pat priklausys nuo bendros koncepcijos. Virtuvei puikiai tiks horizontalios žaliuzės iš aliuminio arba plastiko, tačiau svetainei geriau rinktis vertikalaus audinio atspalvio žaliuzes.

Dizainas vertikalios žaliuzės yra gana paplitęs žaliuzių tipas ir yra taikomas dideliems langams. Tradicinis juostų plotis ir aukštis lemia įspūdingą žaliuzių dydį, kuris ant mažo lango atrodys juokingai. Lamelių gamybai dažniausiai naudojamas plastikas ir audinys.

Kokios yra žaliuzių iš šių medžiagų ypatybės?

Plastikinės konstrukcijos. Tvirta ir patvari medžiaga, ilgą laiką neprarandanti išorinių savybių. Plastikines lentjuostes galima nuplauti, jų neišimant. Valymui pakanka šilto vandens, kempinės ir ploviklio. Išskirtinis plastikinių žaliuzių bruožas yra tas, kad jas uždarius, šviesa iš gatvės praktiškai nepatenka į kambarį.

Audinių konstrukcijos turi didesnę paklausą nei plastikas. Lamelės yra įmirkytos tirpalu, kuris užtikrina jų elastingumą ir apsaugo nuo dulkių. Tokių gaminių išvaizda yra santūri, tačiau tuo pat metu estetiška ir patraukli. Taigi, galite pasukti lentjuostes, sureguliuodami šviesos srautą, ir jas atitolinti.

Be medžiagos, verta atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

• bendra konstrukcijos išvaizda;
• žaliuzių dydis;
• prietaiso valdymo būdas;
• lamelių spalva ir tekstūra.

Kiti autoriaus straipsniai

Panašūs str

Paskutiniai straipsniai

3 patarimai, kaip sukurti patrauklų prekės ženklo logotipą

Pirmiausia nustatant prekės ženklo atmosferą lengviau įtraukti čia aptartus logotipo dizaino patarimus. Logotipų pavyzdžiai naudoja kasdienę koncepciją bus lengviau sukurti atpažįstamą logotipą, kurį galėsite...

Skusti plaukelius namuose ar apsilankyti depiliacijos salone?

Šiuolaikinė pramonės plėtra kviečia nepageidaujamiems plaukams šalinti pasitelkti aparatinės kosmetologijos pasiekimus – lazeriu ar elektroepiliacija. Elektroepiliaciją Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose rekomenduojama atlikti tik...

Kaip sukurti minimalistinį namų interjerą?

Minimalistinis stilius buvo sukurtas XX a. Tuo metu augo pramonė, atsirado naujų technologijų, keitėsi žmogaus mąstymas. Žmonės siekė atsikratyti visko, kas nereikalinga, tai atsispindėjo...