Kokiu būdu gauti juridinį statusą veiklos pradžiai?

steigiame imoneIeškote pagalbos, kuri leistų greičiau ir paprasčiau įteisinti kažkokią komercinę veiklą? Šiuo metu jums padėti gali specializuotos bendrovės bei paslaugų teikėjai, kurie siūlo visas paslaugas, kurios susijusios su įmonių steigimu, įsigijimu, pardavimu bei apskaitos tvarkymu. Šiuos paslaugų teikėjus lengvai rasite pasinaudoję paieškos sistemomis internete. Tiesa, tai nereiškia, kad atsitiktiniai pasiūlymai, kuriuos pabrėžiamos labai žemos kainos, turėtų būti pirmasis pasirinkimas. Ieškoti tokių pagalbininkų reikėtų atsargiau, nes tikrai ne visi jie yra sąžiningi. Kaip bebūtų, jeigu nusprendėte, kad jūsų veikla turi būti vykdoma įmonė vardu, vadinasi yra keli variantai, iš kurių reikės pasirinkti vieną.

Jūs galite registruoti įmonę keliais būdais. Jeigu viską darysite be jokio pagalbos, vadinsi jums reikės tam tikrų žinių, nes visgi – teks pildyti tam tikras forma. Turėkite galvoje, kad registruojant įmonę, teks atitikti tam tikrus reikalavimus, kurie susiję su registracijos adresu bei įstatiniu kapitalu. Jeigu tame nelabai gaudotės, tuomet yra variantas registruoti įmonę per tarpininkus.

Per tarpininkus registruoti įmones yra žymiai lengviau ir ko gero tikslinga sakyti – pigiau. Matote, kai pasirenkami specialistai, kurie tvarko registravimo reikalus, jie viską atlieka daug greičiau. Taip pat jie gali pasiūlyti papildomas paslaugas – kapitalo formavimą bei registracijos adreso suteikimą, jeigu vis dėlto jo neturėtumėte. Turėkite galvoje, kad tokiu būdu įmonės gali būti užregistruojamos žymiai pigiau. Tai taip pat palengvina naštą tiems, kurie neturi kur registruoti įmonės (nuosavo NT ir t.t.).

Kas liečia kitus variantus, nereikėtų atmesti galimybės įmonę pirkti iš kitų. Minėti paslaugų teikėjai taip pat siūlo įsigyti jų registruotas įmones. Kainos yra labai žemos. Geriausia tai, kad tokie juridiniai statusai perleidžiami vos per dieną, o kai kur perleidimo procedūra trunka vos kelias valandas. Perkant tokią įmonę, gaunate visas akcijas, bet aišku – yra šiokių tokių minimalių niuansų.

Kai įmonė yra perkama iš minėtų paslaugų teikėjų, jūs negaunate jų su įstatiniais kapitalais. Jas taip pat gaunate su jau esamai adresais. Pavadinimas irgi jau būna užregistruotas. Dėl šios priežasties tokių įmonių kainos yra mažesnės. Tokius pardavėjus galite rasti per paieškos sistemas suvedę terminą „steigiame įmonę“ ar kažką panašaus.

Kiti autoriaus straipsniai

Panašūs str

Paskutiniai straipsniai

Skusti plaukelius namuose ar apsilankyti depiliacijos salone?

Šiuolaikinė pramonės plėtra kviečia nepageidaujamiems plaukams šalinti pasitelkti aparatinės kosmetologijos pasiekimus – lazeriu ar elektroepiliacija. Elektroepiliaciją Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose rekomenduojama atlikti tik...

Kaip sukurti minimalistinį namų interjerą?

Minimalistinis stilius buvo sukurtas XX a. Tuo metu augo pramonė, atsirado naujų technologijų, keitėsi žmogaus mąstymas. Žmonės siekė atsikratyti visko, kas nereikalinga, tai atsispindėjo...

Kamado Bono Media grilis (dar žinomas kaip kamado rūkykla, kamado orkaitė arba kamado viryklė) yra tradicinė japoniška anglimis arba malkomis kūrenama viryklė. Keramikinė kamado...