Kokių formų pakabukai – populiariausi?

Pakabukai yra viena iš aksesuaro dalių, kuri ne tik gali praturtinti stilių, bet ir turėti individualią reikšmę tam žmogui, kuris jį nešioja. Visgi pakabukai gali skleisti ne tik asmeninę, bet ir viešą žinutę, todėl norint įsigyti tam tikrus pakabukus, derėtų pasidomėti apie jų reikšmę.

Ar auksinė juvelyrika – atgyvena?

Auksiniai pakabukai yra paplitę jau nuo senų laikų, todėl gali būti, kad yra žmonių, kuriems gaminiai iš aukso – tiesiog pabodę. Tačiau teigti, kad auksas – atgyvena būtų tikrai neteisinga. Žmonės nenustoja pirkti aukso dirbinių, nes tiesiog jie yra ilgaamžiai ir niekuomet nenuvertėja – kai kurie apie auksinius papuošalus galvoja kaip apie investiciją, kuri išliks ir ateinančioms kartoms.

Plačiau apie pakabukų reikšmes

Kokių formų pakabukai – populiariausi? Ko gero, derėtų išskirti du dizainus – apvalius ir su raidėmis. Apvalūs pakabukai simbolizuoja judėjimą bei gyvybę. Taip pat sakoma, kad kasdien nešiojant apvalų pakabuką, šis suteikia gydomųjų savybių.

Pakabukai su raidėmis puikiai tinka kai norisi kažko personalizuoto. Tokie pakabukai kiekvienam žmogui yra itin sentimentalūs ir kiekvienam suteikia skirtingą reikšmę.

Religiniai simboliai papuošaluose

Pakabukai su religiniais simboliais, vėlgi, kiekvienam turi labai įvairią reikšmę. Tai nebūtinai turi reikšti religiją, tai gali simbolizuoti tikėjimą į tam tikrus dalykus. Taip pat, jeigu žmogus nešioja kryžių, tai nebūtinai gali reikšti krikščionybę. Galbūt žmogui patinka šis simbolis, o gal su kryžiumi jam asocijuojasi tam tikras gyvenimo etapas. Nerekomenduojama nešioti tokių religinių simbolių, kurie gali įžeisti tam tikros religijos skleidėjus.

Svarbu atrasti tokį pakabuką, kuris neštų tik pozityvumą ir teigiamą energiją jūsų asmenybei. O jeigu nežinote kur ieškoti – apsilankykite www.modernijuvelyrika.lt. Čia atrasite platų papuošalų pasirinkimą.

 

Kiti autoriaus straipsniai

Panašūs str

Paskutiniai straipsniai

Ar žinote, kodėl auksas toks vertingas?

Juvelyriniai dirbiniai - puiki dovana moteriai bet kokia proga. Viena labiausiai vertinamų - aukso dirbiniai, kurie niekada neišeina iš mados ir yra gero stiliaus...

Sidabras ar auksas – ką pasirinkti?

Kai ieškoma universalių papuošalų, kuriuos galėtų segėti kiekvieną dieną, dažniausiu pasirinkimu tampa auskarai ar kaklo papuošalai, kurių šiandien galime rasti labai įvairių. Renkantis aksesuarus gana dažnai...

Kokių formų pakabukai – populiariausi?

Pakabukai yra viena iš aksesuaro dalių, kuri ne tik gali praturtinti stilių, bet ir turėti individualią reikšmę tam žmogui, kuris jį nešioja. Visgi pakabukai...