Negalima į kriptovaliutas investuoti bet kaip

Dar ne taip jau ir senai kriptovaliutos buvo bene populiariausia tema pasaulyje, nes vis dėlto – vieni dėl jų pralobo, o kiti patyrė skaudžias nesėkmes. Kaip bebūtų, ši technologinė naujovė, nors ir egzistuojantis dešimt metų, vis dar yra paklausi. Tai liudija ir bendra rinkos kapitalizacija, siekianti netgi 300 milijardų JAV dolerių. Aišku, tiek rinkos kapitalizacija, tiek kriptovaliutų kainos kasdien ryškiai skiriasi, o tokie skirtumai iš tiesų yra be galo naudingi spekuliantams. Jeigu galvojate, kad iš spekuliacijų galėtumėte uždirbti, tuomet reikėtų nuodugniau pasidomėti kaip vyksta prekyba kriptovaliutomis.

Naivu tikėtis, kad kiekvieną dieną jūs uždirbsite kelias dešimtis procentų pelno. Taip nebūna. Vieną dieną galite uždirbti daug. Kitą dieną galite uždirbti ženkliai mažiau arba patirti nemažus nuostolius. Nėra nei vieno spekuliantus, kuris nuolatos atlieka sėkmingus prekybinius sandorius. Net ir poros procentų pelnas per dieną yra kosminis pasiekimas, nes vis dėlto – kai kurie investuotojai tenkinasi tokiu pelnu per metus. Kaip bebūtų, kriptovaliutų jokiais būdais negalima laikyti lengvu būdu užsidirbti.

Kriptovaliutos gali atnešti ne tik finansinės žalos. Matote, kai kurie žmonės į kriptovaliutas įniko taip, jog apie jas galvoja dieną ir naktį. Jau yra patvirtintas ne vienas priklausomybės nuo kriptovaliutų atvejis. Pavyzdžiui, tokie paveikti žmonės kiaurą dieną stebi ekraną, kuriame matomas jų kriptovaliutų kainos judėjimas. Investavus pinigus į tokias kriptovaliutas, kainos stebėjimas tampa nuolatiniu ir varginančiu. Taip gali nutikti ir jums, jeigu į šį objektą investuosite neapdairiai.

Klabant apie kriptovaliutas, kaip apie pelningą investavimo priemonę, reikėtų išskirti tam tikrus atvejus. Būtina suprasti, kad sėkmingai investuoja labai retas žmogus. Jeigu norisi iš to gyventi, vadinasi teks įdėti daug pastangų ir skirti laiko skaitymui bei mokymuisi. Jeigu jums reikia tik padidinti turimą sumą iki kažkurios ribos, tikėtina, kad viską padaryti pavyks kiek saugiau. Aišku, rizika netekti didelė dalies pinigų – labai nemaža.

Norint investuoti pinigų į kriptovaliutas, reikėtų atidžiai pasidomėti grafikų analizėmis bei kainų indikatoriais. Jie padės suprasti kaip kinta kainos ir kada traukti iš prekybinio sandorio.

Gana nemažai informacijos pateikiama šiame bloge.

Kiti autoriaus straipsniai

Panašūs str

Paskutiniai straipsniai

Darbas Danijoje – ar sunku prie jo priprasti?

Galima pastebėti, jog vis daugiau žmonių traukia sezoninis darbas užsienyje. Kai kuriais atvejais sąlygos svetur taip tenkina, jog pasiliekama ten ir ilgesnį laiką, o...

Darbas Danijoje – kokių jų galima rasti?

Darbas Danijoje yra vienas dažniausių norinčiųjų užsidirbti pasirinkimas. Ši šalis traukia ne tik tuos, kurie svarsto apie sezoninį darbą vasaros metu, bet ir norinčius...

Finansų valdymo pagrindai

Finansai apima ekonominės veiklos vertinimą, atskleidimą ir valdymą ir yra labai svarbūs sėkmingam ir efektyviam firmų ir rinkų veikimui. Įmonių steigimui - tai vienas...