Nevalia interneto užsakinėti prieš tai nepasidomėjus niuansais

internetas siauliuoseUž interneto planą mokate didžiulius pinigus ir galvojate, kad už tokią kainą ar mažesnę galite gauti kažką geriau? Iš dalies tai yra tiesa. Priklausomai kur gyvenate, interneto tiekėjų pasirinkimas gali būti didelis. Aišku, jeigu Vilniuje yra didžiausias pasirinkimas, tai dar nereiškia, kad Šiauliuose jis bus toks pat. Interneto tiekėjų pasiūlymai gali skirtis nuo tų, kurie yra pateikiami viešoje erdvėje. Vartotojams reikėtų atidžiau skaityti sąlygas, nes kartais galima ir apsigauti. Besidomintiems interneto planais, būtina suprasti, kad ne visiems vartotojams yra sudarytos vienodos sąlygos. Ką išvis reikėtų žinoti prieš įsivedant internetą?

Internetas namams skiriasi nuo to, kurį gauna verslas. Verslo atstovams įprastai siūlomos kiek kitokios sąlygos. Daugelis interneto tiekėjų turi atskiras skiltis privatiems, ir atskiras skiltis verslo klientams. Namų internetas yra priskiriamas privatiems asmenims. Jeigu esate įmonė, kuriai reikalingas internetas biure, tuomet aišku, kad teks kreiptis per verslo kliento paskyrą. Namų internetas įprastai siūlomas labai ribotam įrenginių skaičiui. Standartiniai modemai gali vienu metu aptarnauti iki 6 įrenginių. Verslo klientams pasirinkimas yra didesnis – toks internetas aptarnauja nuo keliolikos iki kelių dešimčių ar šimtų įrenginių vienu metu. Aišku, verslo klientams reikalinga visai kitokia įranga, o tai reiškia, kad tokio interneto kaina bus gerokai didesnė. Tad, besidomintiems interneto įvedimo galimybe namuose, tiesiog reikia domėtis tais pasiūlymais, kurie skirti privatiems klientams.

Renkantis planą, atidžiai skaitykite kuriam laikui įsipareigojate. Standartiniu sutarties laikotarpiu dažniausiai laikomi 24 mėnesiai. Šie porą metų yra taikomi beveik visų interneto paslaugų teikėjų. Jeigu rinksitės ilgesnį laikotarpį, tikėtina, kad kainos atžvilgiu pralošite. Paprastai kalbant, ilgesnis sutarties galiojimas neleis pasinaudoti naujais ir ko gero – daug geresniais pasiūlymais. Kai baigiasi sutarties galioji laikas, sutartį galite atnaujinti ir rinktis kitą planą. Tikėtina, kad nauja sutartis leis gauti tą patį internetą už mažesnę kainą.

Kai rinksitės interneto planą, būtinai pasidomėkite ar jūsų vietovėje bus galima maksimaliai išnaudoti internetą pagal pateiktą pasiūlymą. Kai kuriose vietovėse nėra galimybės įsivesti šviesolaidinio interneto.

Be abejo, rinkdamiesi interneto tiekėjus, įvertinkite viešumoje esančius atsiliepimus apie paslaugų kokybę. Myplan.lt padės jums apsispręsti kurį interneto paslaugų teikėją pasirinkti.

Kiti autoriaus straipsniai

Panašūs str

Paskutiniai straipsniai

Pailginti LED žibintų tarnavimo laiką galite ir patys

Pagal taikomus reikalavimus kiekvienoje transporto priemonėje turi būti įrengti dviejų tipų privalomi žibintai – artimųjų ir tolimųjų šviesų. Artimųjų šviesų žibintai naudojami įprastai, o...

LED technologija dėl prieinamumo ir efektyvumo vis sparčiau užkariauja rinką

Daug laiko keliuose praleidžiantys vairuotojams yra būtina pasirūpinti, jog automobilis būtų itin saugus važinėti. Viena svarbiausių automobilio detalių, kuri padidina ne tik saugumą, bet...

Lauko apšvietimui – kokių klaidų vengti?

  Neapsisprendžiate kokį apšvietimą parinkti kiemui? Visi lauko šviestuvai gali būti pasirenkami pagal įvairiausius kriterijus. Tačiau norintiems mažų kainų ir aukštos kokybės, iš pradžių patariama...