Norint, kad patalpos išliktų vėsios visą dieną, reikia išsirinkti tinkamą oro kondicionierių

Ar žinojote, kad oro kondicionieriai gali ne tik pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, tačiau taip pat ir padėti išvengti sveikatos sutrikimų? Labai kaitrios dienos daro neigiamą įtaką žmogaus sveikatai, tad labai svarbu tinkamai pasirūpinti visomis svarbiausiomis mikroklimato kūrimo įrangomis, kurios leis Jums namuose gerai jautis tiek žiemos metu, tiek vasarą.

Svarbiausia atrasti tokią įrangą, kuri geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Straipsnyje supažindiname Jus su sistemų tipais.

Sieniniai oro kondicionieriai

Daugeliui žmonių svarbi kaina, tad natūralu, jog sieniniai oro kondicionieriai dažnai yra daugelio pasirinkimas. Žinoma, papildomas privalumas ir kompaktiškumas, tad jiems bus greitai rasti labiausiai tinkama vieta patalpoje.

Mobilūs oro kondicionieriai

Jeigu Jums reikalingas greitas ir pigus karšto patalpų oro sprendimo būdas – tokiu atveju siūlomi mobilūs oro kondicionieriai. Nors jie puikiai tinka ir nuosaviems namams, biurams, tačiau dažniausiai pasirenkami daugiabučių gyventojų.

Lubiniai oro kondicionieriai

Lubiniai oro kondicionieriai vartotojams dažniausiai patinka dėl neužimamos vietos, kadangi jie montuojami greta lubų arba grindų. Maži, beveik nematomi, tačiau labai efektyvūs.

Kanaliniai oro kondicionieriai

Kanaliniai oro kondicionieriai dažniausiai vertinami dėl patrauklumo. Juokaujama, kad tai stilingas namų akcentas, kuris puošia interjerą. Ne veltui šio tipo sistemos dažnai montuojamos ne gyvenamuosiuose namuose, tačiau biuruose, parduotuvėse bei kitose vietose, kur lankosi daug žmonių. Svarbiausia atitinkama įranga, kad sistema gebėtų aptarnauti reikalingą žmonių skaičių ir patalpos išliktų vėsios visą dieną.

Kiti autoriaus straipsniai

Panašūs str

Paskutiniai straipsniai

Skusti plaukelius namuose ar apsilankyti depiliacijos salone?

Šiuolaikinė pramonės plėtra kviečia nepageidaujamiems plaukams šalinti pasitelkti aparatinės kosmetologijos pasiekimus – lazeriu ar elektroepiliacija. Elektroepiliaciją Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose rekomenduojama atlikti tik...

Kaip sukurti minimalistinį namų interjerą?

Minimalistinis stilius buvo sukurtas XX a. Tuo metu augo pramonė, atsirado naujų technologijų, keitėsi žmogaus mąstymas. Žmonės siekė atsikratyti visko, kas nereikalinga, tai atsispindėjo...

Kamado Bono Media grilis (dar žinomas kaip kamado rūkykla, kamado orkaitė arba kamado viryklė) yra tradicinė japoniška anglimis arba malkomis kūrenama viryklė. Keramikinė kamado...