Paminklai turi būti užsakomi pateikiant visą informaciją

Mūsų šalyje paminklų gamybos paslaugas teikiančios bendrovės dabar informuoja klientus, jog dėl paslaugų visuomet reikėtų kreiptis tik nurodžius detalią informaciją. Mat, kai kurie gyventojai labai nustemba, kad paminklus gaminančios bendrovės bei privatūs asmenys nustato papildomus mokesčius už darbus, kurie nebuvo sutarti pradžioje. Paminklai turi būti užsakomi kruopščiai pateikiant visą svarbiausią informaciją. Kokia ji?

Miestas. Paminklų gamintojai akcentuoja, kad pirmiausia kiekvienam klientui, ketinančiam užsakyti paminklų gamybos bei montavimo darbus, reikėtų atsižvelgti į miestą t.y. vietovę. Susiklosčius situacijai, kuomet kreipiamasi į tam tikrame mieste esančius gamintojus, kaina gali pakilti, jeigu paskui paaiškėtų, kad užsakytą paminklą tektų vežti į kitą miestą. Visuomet siūloma dairytis į tuos paminklų gamintojus, kurie paslaugas teikia būtent ten, kur teks sumontuoti paminklą t.y. kuo arčiau kapavietės. Kitu atveju gali tekti padengti susidariusias kelionės išlaidas.

Dizainas. Paminklus gaminantys ir jų montavimo paslaugas teikiantys paslaugų teikėjai taipogi nurodo, kad tie, kurie renkasi savo kurtą dizainą, dažniausiai ir moka žymiai didesnes sumas. Gaminant unikalaus dizaino paminklą, paslaugų teikėjai sugaišta žymiai daugiau laiko nei gaminant standartinius paminklus. Būtent laikos sąnaudos gali būti vienas iš faktorių, nulemiančių kainas. Tad, kreipdamiesi dėl paminklų gamybos paslaugų, būtinai nurodykite koks turės būti paminklas – pagamintas pagal jūsų dizainą ar pagal gamintojo.

Papildomi darbai. Paslaugų teikėjai nurodo ir tai, kad kiekvienas klientas privalo pateikti informaciją dėl papildomų darbų, jeigu juos teks atlikti. Tai ypač taikoma tiems, kurie užsisako ir montavimo paslaugas. Kai kurios kapavietės prieš tai turi būti tinkamai sutvarkytos, jog paminklą būtų galima sumontuoti kuo greičiau. Jeigu tuos tvarkymo darbus turės atlikti paslaugų teikėjai, tai jums teks sumokėti nurodytą sumą. Būtinai nurodykite kokias paslaugas užsisakote.

Terminas. Ypač svaru pabrėžti, kad paminklo pagaminimo ir montavimo terminas dažniausiai yra suderinamas su kiekvienu klientu atskirai, bet jeigu jums to paminklo reikia kuo skubiau, tai pasiruoškite už tą skubėjimą sumokėti papildomą sumą – paslaugų teikėjai šiaip sau nemes kitų darbų ir neatliks jūsų užsakymo be eilės, jeigu jiems iš to nebus naudos.

Kiti autoriaus straipsniai

Panašūs str

Paskutiniai straipsniai

Vaikų žaidimų kambariai ir kur jas rasti

Vyresniems vaikams, norintiems aktyviai žaisti, turėtų būti skirtos specialiai jiems skirtos vietos; ir kadangi žaidimas yra esminis reikalavimas, žaidimų aikštelės turėtų būti įrengtos kiekvienam...

Priežastys kodėl verta įsirengti ileidžiamus žibintus savo sode

Galite naudoti šiuos įsiterpusius šviestuvus, pavyzdžiui, šį keturių Sol Outdoor 72 šviestuvų rinkinį, kad paskatintumėte lankytojus keliauti po sodą apšviestais takais ar takais arba...

Ar žinote, kodėl auksas toks vertingas?

Juvelyriniai dirbiniai - puiki dovana moteriai bet kokia proga. Viena labiausiai vertinamų - aukso dirbiniai, kurie niekada neišeina iš mados ir yra gero stiliaus...