Sodybos šventėms ir atostogoms: kuo jos skiriasi?

Nortumėte, kad sodybos nuoma kainuotų kuo pigiau? Ne visose sodybose vyrauja aukšti nuomos įkainiai. Sodybą poilsiui ar šventei galima išsinuomoti už gana mažą sumą. Be abejo, viskas priklausys nuo vietos ir jūsų pageidavimų. Labiausiai atkreipti dėmesį reikėtų į sodybos paskirtį. Vienos sodybos tinka šventėms, o kitos skirtos poilsiui. Trumpai tariant, jeigu ieškote sodybos kažkokiam renginiui organizuoti, tuomet jums reikės rinktis būtent šventėms pritaikytas sodybas, nes būtent jose yra didžiulis vietų skaičius. Jeigu kalba eina apie poilsį, tuomet galutinė nuomos kaina priklausys nuo žmonių skaičiaus ir apartamentų klasės.

Šventinės sodybos pasižymi tuo, kad didžiausias dėmesys yra skiriamas šventinių vietų skaičiui. Sodybų šeimininkai stengiasi, kad viduje esančioje pokylių salėje tilptų kuo daugiau žmonių. Taipogi kai kurios sodybos siūlo ir nakvynę. Tačiau retas atvejis, kuomet įprastų šventinių vietų skaičius yra lygus miegamų vietų skaičiui. Dažniausiai miegamų vietų skaičius būna ženkliai mažesnis, nes tikimasi, kad kai kurie šventės dalyviai nakvoti nepasiliks.

Kas liečia sodybas poilsiui, tai jas labiausiai reikėtų išskirti dėl pramogų. Tokios vietos neskiria didelio dėmesio pokylių salėms – jų dažniausiai net nebūna. Tai sodybos, kuriose yra daug miegamų apartamentų ar gyvenamųjų namukų. Jie skirti nakvynei. Sodybų teritorijose dažniausiai siūlomos įvairiausios pramogos bei poilsio zonos.  Tokiose sodybose ilsėtis yra išties smagu, nes vis dėlto – sodybų šeimininkai kasmet siūlo vis kažką naujo. Labiausiai dėmesį patraukia tos vietos, kurios gali pasiūlyti vandens pramogas – to dažniausiai ieško poilsiautojai, kurie nori atostogauti vasaros metu.

Šaltuoju metų laiku sodybų paklausa yra sumažėjusi. Daugiausia dėmesio sulaukia būtent šventinės sodybos. Pagrindinės šventės – gimtadieniai, šimtadieniai, jubiliejai bei kiti renginiai. Tokiose sodybose neretai yra pritys, saunos bei kitos pramogos.

Vienas bendras bruožas tarp šių sodybų kategorijų tikrai yra – nuomos kaina nustatoma pagal nuomos laikotarpį, dažniausiai pagal paras. Mažiau moka tie, kurie renkasi sodybas poilsiui, nes tuomet išsinuomojami tik apartamentai, o šventės atveju – išsinuomojama visa sodyba, jog būtų garantuotas privatumas. Tad, jeigu ieškote sodybos, būtinai kruopščiai peržiūrėkite visus pasiūlymus.

Kiti autoriaus straipsniai

Panašūs str

Paskutiniai straipsniai

Skusti plaukelius namuose ar apsilankyti depiliacijos salone?

Šiuolaikinė pramonės plėtra kviečia nepageidaujamiems plaukams šalinti pasitelkti aparatinės kosmetologijos pasiekimus – lazeriu ar elektroepiliacija. Elektroepiliaciją Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose rekomenduojama atlikti tik...

Kaip sukurti minimalistinį namų interjerą?

Minimalistinis stilius buvo sukurtas XX a. Tuo metu augo pramonė, atsirado naujų technologijų, keitėsi žmogaus mąstymas. Žmonės siekė atsikratyti visko, kas nereikalinga, tai atsispindėjo...

Kamado Bono Media grilis (dar žinomas kaip kamado rūkykla, kamado orkaitė arba kamado viryklė) yra tradicinė japoniška anglimis arba malkomis kūrenama viryklė. Keramikinė kamado...