Vaizdo registratoriai dabar turi ir daugiau funkcijų

vaizdo registratoriusKai įvyksta auto įvykiai dažniausiu pagalbininku tampa vaizdo registratorius. Tai tikrai puikus įrankis, kuris gelbsti ne tik nukentėjusį vairuotoją, bet taip pat padeda ir teisėsaugai nustatyti tikrąjį pažeidėją, dėl kurio buvo sukelta avarija. Vis daugiau žmonių perka ir naudoja šią įrangą vien dėl savo pačių saugumo. Anksčiau vaizdo registratorių pasirinkimas nebuvo toks didelis kaip yra dabar. Dabar įranga modernėja, o geriausia tai, kad kai kurie įrenginiai atlieka ir visai kitas funkcijas. Galvojantiems apie vaizdo registratoriaus įsigijimą, siūloma iš anksto pasidomėti ir papildomomis jų funkcijomis bei prekiniais ženklais. Nustebsite kaip kelyje viską palengvėja turint tam tikrus įrenginius, kurie iš pažiūros ir neatrodo labai jau brangūs.

Aišku, kad pagrindinė vaizdo registratoriaus paskirtis yra būtent filmavimas kelionės metu. Tačiau, kai kurie įrenginiai turi papildomas funkcijas – radarų detektorių, navigaciją, orų prognozė funkcijas ir kt. Kai kurie įrenginiai netgi gali būti jungiami prie interneto, o tai dar labiau išplečia naudojimo galimybes. Žinoma, tokia moderni įranga turi savo kainą ir nereikėtų tikėtis, kad ji siekia vos kelias dešimtis eurų. Kai kurie vaizdo registratoriai gali kainuoti iki kelių šimtų eurų, tačiau kiti įrenginiai gali kainuoti ir keturženkles sumas. Į ką investuosite – jums spręsti.

Kalbant apie vaizdo registratorius, kurie gali būti jungiami prie interneto, verta išskirti jų privalumą – jie gali būti jungiami prie įvairių serverių ar talpyklų. Tai reiškia, kad duomenys gali būti įrašomi ne tik vidinėje atmintyje, o ir išorinėje talpykloje. Kai kurie įrenginiai ir veikia tokiu principu, o tai leidžia įrašinėti gerokai ilgesnį laiką. Be abejo, jeigu tikitės tokią įrangą įsigyti už kelis šimtus eurų, vadinasi labai klystate, nes tokia įranga yra be galo brangi. Apskritai kalbant, vargu ar tokie įrenginiai apskritai yra reikalingi paprastiems vairuotojams, kurių pagrindinis tikslas yra kasdien keliauti į tuos pačius. Vaizdo registratoriaus pagirdinę paskirtis fiksuoti vaizdą, kuris galbūt pasitarnaus ateityje sprendžiant konfliktus dėl eismo įvykių.

Kaip bebūtų, brangesnės įranga, kaip minėjome, turi ir kitas funkcijas, o viena iš jų – radarų aptikimas įvairiose vietose ar šalyse. Kai kurie registratoriai gali įspėti apie tai, kad važiuojama netoli radaro ir tuomet tiesiog įspėjama kiek reikėtų sumažinti automobilio greitį, kad nebūtų niekas užfiksuota. Modernesnė įranga gali fiksuoti radarus ir kitose šalyse, tad vėlgi – kaina dėl to gali kilti.

Vaizdo registratorių kainoms įtaką daro ne vienas faktorius. Aišku, kad svarbiausias yra įrašymo kokybė ir trukmė. Visos papildomos funkcijos pakelia kainą dar aukščiau, tačiau jau patys turite įvertinti ar jums reikia tų papildomų funkcijų. Be abejo, nebus patogu naudoti atskirus įrenginius – vaizdo registratorių, radarų detektorių, navigaciją, parkavimo sistemą ir t.t. Juk prietaisų skydelis tokiu atveju būtų labai jau nukrautas ir ko gero vargu ar patys susigaudytumėte į ką reikėtų žiūrėti. Tad, jeigu yra galimybė, tikrai naudinga būtų įsigyti universalų įrenginį, kuris atliks visus reikalingiausius veiksmus kelyje.

Internetu užsisakyti vaizdo registratorių galima įvairiais būdais, tačiau kiek pinigų išleisite, priklausys nuo to, į ką kreipsitės. Jeigu rinksitės neaiškių asmenų pasiūlymus skelbimų portaluose, yra tikimybė, kad ne tik nieko gero negausite, bet ir patirsite nuostolius. Tiesiog ten yra labai daug aferistų ir vagių. Rekomenduojama kreiptis į el. parduotuves, kurios per kelerius metus sugebėjo užsitarnauti pirkėjų pagarbą ir patikimumą. Tokias el. parduotuves tikrai lengva rasti per paieškos sistemas.

Kiti autoriaus straipsniai

Panašūs str

Paskutiniai straipsniai

Pailginti LED žibintų tarnavimo laiką galite ir patys

Pagal taikomus reikalavimus kiekvienoje transporto priemonėje turi būti įrengti dviejų tipų privalomi žibintai – artimųjų ir tolimųjų šviesų. Artimųjų šviesų žibintai naudojami įprastai, o...

LED technologija dėl prieinamumo ir efektyvumo vis sparčiau užkariauja rinką

Daug laiko keliuose praleidžiantys vairuotojams yra būtina pasirūpinti, jog automobilis būtų itin saugus važinėti. Viena svarbiausių automobilio detalių, kuri padidina ne tik saugumą, bet...

Lauko apšvietimui – kokių klaidų vengti?

  Neapsisprendžiate kokį apšvietimą parinkti kiemui? Visi lauko šviestuvai gali būti pasirenkami pagal įvairiausius kriterijus. Tačiau norintiems mažų kainų ir aukštos kokybės, iš pradžių patariama...